AGIPAWS AGILITY

Dôveruj svojmu psovi – buď trpezlivÝ – UŽÍVAJ SI SPOLOČNÚ CESTU

Sme nový AGILITY KLUB NA LIPTOVE. Náš tím pozostáva zo skúsených agiliťákov a taktiež nových talentov, ktorí v tomto športe našli svoju vášeň. Spája nás rovnaká vízia, láska ku psom, priateľstvo a nezlomný tímový duch.

POZITÍVNE A S REŠPEKTOM

V našom klube si zakladáme na pozitívnom myslení, vzájomnom rešpekte a odhodlaní napredovať.

JEDINEČNOSŤ TÍMOV

Neporovnávajme, ale učme sa jeden od druhého. Každý pes je jedinečná bytosť a spolu so svojím majiteľom tvoria unikátny tím,

VZÁJOMNÁ MOTIVÁCIA

Vzájomne sa motivujeme byť lepšími a inšpirujeme sa pri dosahovaní našich cieľov. Úspech jednotlivca je aj spoločným úspechom, z ktorého máme rádosť a motivuje nás k lepším výkonom.

TVÁRE a LABKY KLUBU

“ Prostredie KTORÉ SI VYBERIETE A ĽUDIA, KTORÝMI SA OBKLOPUJETE, SÚ PRAVDEPODOBNE DVE NAJDÔLEŽITEJŠIE ROZHODNUTIA, KTORÉ MÔŽETE UROBIŤ ABY STE NAPREDOVALI „

Maťka

Charlie

Dorotka

Terra

Ľubka

Luna

Miška

Etty

Lucka

Megi

Ivonka

Elvis

Lubka

Elza

Sarah

Roďo

Simonka (tréner)

Forsie & Sawi

AGIPAWS

DARUJTE 2%
AGILITY LABKÁM

IČO: 54339154 

Aj keď je medzi nami viac skúsených agiliťákov, vytvárame svoje zázemie od úplných základov. Teraz pracujeme na vybudovaní športoviska, ktoré bude vhodným miestom pre rozvoj tohoto športu v našom regióne a zázemím pre nové talenty. Dar od vás nám pomôže pokryť aspoň časť nemalých nákladov, ktoré aktuálne pokrývame len z našich osobných zdrojov. Vopred dakujeme každému, kto sa rozhodol prispieť práve nášmu klubu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Ak už predsa len máte svojich favoritov, môžete nás podporiť aspoň sledovaním a zdieľaním našich oficiálnych profilov na sociálnych sieťach, ktoré nájdete v kontaktoch klubu.

MOMENTY

KONTAKTY KLUBU

+421 915 442 986

Liptovský Mikuláš

IČO: 54339154

IBAN: SK92 1100 0000 0029 4315 9171

PARTNERI